دوچرخه ثابت خانگی مارشال فیتنس MF112B


خصوصیات محصول
حداکثر وزن کاربر
120 کیلوگرم
سطح مقاوت
8 درجه تنظیم فشار
ابعاد دستگاه
122*51*105 سانتیمتر
دارای صفحه نمایشگر
سرعت ، مسافت ، کالری ، زمان ، ضربان قلب ، تعداد دور در دقیقه
تحویل راحت ما طیف گسترده ای از راه ها را برای دریافت سفارش شما ارائه می دهیم
پرداخت آنلاین امن 3 روش پرداخت برای راحتی شما
اطلاعات تحویل کالا

وضعیت کالا موجود استعلامی
تلفن استعلام 09145636774

بازدید های اخیر

توضیحات محصول

دوچرخه ثابت مارشال فیتنس مدل MF 112B , با طراحی ایستاده در گروه دوچرخه های خانگی قرار میگیرد و شرایط تمرین هوازی در منزل برای کاربر  فراهم میکند.تمرین با دوچرخه ثابت علاوه بر تقویت سیستم قلبی و عروقی , سیستم تنفسی و عملکرد بهتر بدن مزایای فراوانی نظیر کاهش کلسترل خون ,بهبود کیفیت خواب , کاهش وزن ,از بین بردن استرس کمک بسزایی میکند و شما را برای رسیدن به اهداف خود مانند چربی سوزی و تناسب اندام در وضعیت و آمادگی مطلوبی قرار میدهد.
صندلی دوچرخه ثابت ایستاده MF112 B , قابلیت تنظیم به صورت عمودی داراست و میتوانید متناسب با قد خود , زین دوچرخه در بهترین حالت قرار دهید و حداکثر وزن کاربری که میتواند از دستگاه استفاده کند 120 کیلوگرم است . نمایشگر دوچرخه از نوع LCD است و قادر است اطلاعاتی نظیر سرعت , کالری مصرفی , مسافت , ضربان قلب و زمان را نمایش دهد و تمرین را نسبت به شرایط فیزیکی خود انجام دهید.
انتقال نیرو در این دوچرخه ثابت ایستاده به وسیله تسمه انجام میشود و به همین دلیل صدای بسیار کمی در هنگام تمرین به گوش میرسد. تنظیم مقاومت پدال ها از نوع مگنتی است و در 8 حالت به صورت دستی قابل تغییر است.
دوچرخه ثابت خانگی MF 112B , دارای ابعاد 105x51x136 سانتیمتر و وزن 38 کیلوگرم است و در فضاهای محدود به راحتی قرار میگیرد و همچنین به وسیله چرخ های طراحی شده در قسمت جلوی دستگاه میتوانید به آسانی دستگاه جابجا کنید. پدال های به کار گرفته شده در این دستگاه از نوع ضد لغزش همراه با گیره ایمنی میباشند.-

مشخصات فنی

حداکثر وزن کاربر :
120 کیلوگرم
سطح مقاوت:
8 درجه تنظیم فشار
ابعاد دستگاه:
122*51*105 سانتیمتر
دارای صفحه نمایشگر:
سرعت ، مسافت ، کالری ، زمان ، ضربان قلب ، تعداد دور در دقیقه